Міжнародний вебінар у рамках проекту Tempus Desire

У рамках міжнародного проекту Tempus DESIRE «Розробка курсів з вбудованих систем з використанням інноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії», учасником якого є Київський університет імені Бориса Грінченка, на Університет покладено завдання проведення серії вебінарів «Створення сучасного електронного навчального курсу» для вищих навчальних закладів – учасників проекту з України, Грузії та Вірменії.

З тематикою вебінарів можна ознайомитись на сайті проекту у рубриці Робочий план:

WP 2. Модифікація навчальних програм і розробка курсів

Проведення вебінарів з використання LMS Moodle

20 листопада 2014 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка за участю координатора проекту в Університеті, проектора з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності, Морзе Н.В. та співробітників НДЛ інформатизації освіти Варченко-Троценко Л.О., Грицеляка Б.І. відбувся перший вебінар «Загальні поняття системи електронного навчання Moodle». Цей вебінар був присвячений основним аспектам встановлення та адміністрування системи дистанційного навчання Moodle – переваги використання, вимоги до серверів, варіації встановлення на різні операційні системи, налаштування та встановлення застосунків, налаштування параметрів курсів, рівні доступу, зарахування користувачів, встановлення мовних пакетів, керування ресурсами, тощо.

Для ознайомлення з записом вебінару перейдіть за посиланням – http://youtu.be/CIcdf9TOit8