Всеукраїнський семінар "Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти"

DSC0536628-30 листопада 2014 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

28-30 листопада 2014 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Всеукраїнський семінар "Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти" у рамках проекту "Національна система забезпечення якості і взаємної довіри в системі вищої освіти (TRUST)".

Українська асоціація студентського самоврядування зібрала у стінах нашого університету представників студентства майже з усіх регіонів країни, з метою об’єднання зусиль і вироблення спільної стратегії забезпечення якості вищої освіти.

Адміністрація Київського університету імені Бориса Грінченка завжди охоче підтримує ініціативи студентів і сприяє розвитку та становленню студентського самоврядування. Учасники семінару були приємно вражені гостинністю нашого університету та його матеріально-технічною базою.

Детальніше дізнатися про результати семінару та переглянути матеріали Ви можете на сайті УАСС