І відкритий шаховий турнір «Королівський Карась»

DSC053665 грудня 2014 року
м. Київ, вул. Маршала Тимошенка

05 грудня 2014 року до Дня Університету, в рамках Грінченківської Декади, відбувся І відкритий шаховий турнір «Королівський Карась», мета якого – запровадження до спортивного напряму роботи Університету інтелектуальних видів спорту як засобу формування всебічно-розвиненої особистості.

Основні завдання турніру полягають у моделюванні стратегічного мислення, розвитку комбінаційної логіки, тренування пам'яті, витримки та багатьох інших здібностей.

Змагання проводились під патронатом проректора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Т.Ю.Бєлофастової, координацію забезпечив НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів, а також кафедра фізичного виховання Гуманітарного інституту. Головний суддя – завідувач кафедри, А.А.Єретик.

У шаховому турнірі взяли участь 16 студентів-грінченківців, представники всіх структурних підрозділів (4 дівчини, 12 юнаків).

Переможцями стали:

• серед дівчат:
    • І місце - Красіна Анастасія (Інститут мистецтв);
    • ІІ місце - Чернецька Лідія ( Педагогічний інститут);
    • ІІІ місце - Риндюк Аліна ( Університетський коледж ).
  • серед юнаків:
    • І місце – Уткін Сергій (Інститут суспільства, кмс з шахів);
    • ІІ місце - Назаренко Сергій (Гуманітарний інститут, кмс з шахів);
    • ІІІ місце - Рябець Артем (Інститут суспільства).

Призери отримали пам’ятні нагороди , а учасники - Дипломи, спеціально розроблені для турніру.

Бажаємо студентській молоді і надалі активно та звитяжно опановувати інтелектуальні види спорту! Вітаємо з перемогою!