Позачергове засідання Конференції трудового колективу Університету

DSC0536602 лютого 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

2 лютого 2015 року в Актовій залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося позачергове засідання Конференції трудового колективу Університету. У Конференції взяли участь 456 делегатів, обрані з-поміж співробітників і студентів, а також були присутні представники Засновника Університету – заступник голови Київської міської державної адміністрації Старостенко Ганна Вікторівна та директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва Фіданян Олена Григорівна.

На порядку денному засідання було два питання:

1. Погодження нової редакції Статуту Київського університету імені Бориса Грінченка.
   2. Затвердження складу Наглядової ради Університету.

Ректор університету, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України Віктор Олександрович Огнев’юк презентував основні положення проекту нової редакції Статуту.

Після завершення презентації ректора делегати Конференції взяли участь в обговоренні проекту нової редакції статуту. Усі бажаючі мали змогу внеси свої пропозиції та побажання.

В обговоренні взяла участь заступник голови Київської міської державної адміністрації Г.В. Старостенко. Вона привітала трудовий колектив університету від імені Голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка, з великими досягненнями у розбудові столичної освіти, побажала подальшої плідної праці, мирного неба над головою, успіхів та стабільності.

Конференція трудового колективу Університету прийняла рішення погодити проект нової редакції Статуту та направити його Засновнику для затвердження, а також затвердила персональний склад Наглядової ради Університету.