Розширюються міжнародні зв’язки у царині гуманітарних досліджень

DSC05366лютий 2015 року
м. Білосток, Польща

Наприкінці лютого 2015 р. відбувся візит делегації Гуманітарного інституту до партнерського осередку, яким є Білостоцький університет у Польщі.

До складу делегації увійшли директор Інституту, доктор філологічних наук, професор Олена Євгенівна Бондарева (керівник делегації), заступник директора Інституту, доктор філологічних наук, професор Олена Володимирівна Єременко, завідувач кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій, доктор філологічних наук, професор Ярослав Олексійович Поліщук.

Візит делегації виявився насиченим і результативним й містив чимало цікавих та потрібних заходів. Було проведено гостьові лекції наших провідних викладачів (див. фото), презентації, зустрічі з керівництвом факультету та проректором із міжнародної співпраці, а також вироблено плани подальшого розвитку взаємовигідних контактів двох університетів. Як завжди, гостинно приймала делегацію кафедра філологічних досліджень "Схід - Захід" на чолі з нашим другом, професором Ярославом Лавським.

ВІзит до Польщі 2
Візит до Польщі 1