Вшанування пам`яті видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка

DSC053669-10 березня 2015 року
м. Київ

09 – 10 березня, у Шевченківські Дні, - день народження і день смерті поета, вшанування пам’яті Кобзаря у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувається традиційно: урочистим покладанням квітів до пам’ятника Великому Кобзарю у парку імені Тараса Шевченка. Від імені нашої грінченківської родини пошану світочу українського народу засвідчили студентство та ректорат Університету.

Шевченко належить до тих людей, яких ми вважаємо патріотами своєї країни. Ми виросли на його віршах, відчули нестримне бажання волі для українського народу! У духовному просторі грінченківців постать Тараса Григоровича Шевченка завжди посідатиме виняткове місце, адже палка любов великого пророка до рідної України надихає все нові й нові покоління патріотів.