preview 11 03 str rozv osv26 березня 2015 року
м. Київ, вул. Давидова, 18/2

26 березня 2015 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась IV щорічна міжвузівська студентська науково-практична конференція «Сучасна іншомовна освіта очима студентів». Метою конференції було залучення студентської молоді до обговорення актуальних наукових та практичних проблем сучасної іншомовної освіти в Україні та зарубіжжі, а також апробація та обмін результатами досліджень між студентами педагогічних та філологічних спеціальностей вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівня акредитації.

Студенти презентували наукові доробки у межах наступних напрямів:

1. Іноземні мови у сучасному міжкультурному просторі.

2. Іншомовна освіта зарубіжжя : сучасні тенденції та перспективи впровадження в освітню систему України.

3. Навчання іноземних мов дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в Україні: традиції, інновації, перспективи.

4. Сучасні технології навчання іноземних мов у загальноосвітньому навчальному закладі.

Учасниками конференції стали студенти Київського університету імені Бориса Грінченка, Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, Уманського держаного педагогічного університету імені Павла Тичини, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Чернігівського національного технічного університету, Чорноморського державного університету імені Петра Могили, Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Щиро дякуємо всім студентам за змістовні виступи, конструктивну дискусію, обмін пропозиціями та запрошуємо до участі у V щорічній ювілейній науково-практичній конференції «Сучасна іншомовна освіта очима студентів», що відбудеться у лютому 2016 р.

Програма конференції