Презентація фільму до 100-річчя з дня народження Богдана Весоловського

24 квітня 2015 року
м. Київ

24 квітня 2015 року в концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась Презентація фільму до 100-річчя з дня народження Богдана Весоловського – українсько-канадського композитора, «батька» української естрадної музики, що залишив нащадкам понад 130 пісень і 30 платівок з записами неповторних українських танго, вальсів, бостонів, фокстротів. Творив трьома мовами – українською, англійською та німецькою.

Презентацію ініціював відомий український дипломат, політик, науковець, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Канаді (2006 – 2011 рр.) Ігор Осташ. Він також є автором книги «Бонді або повернення Богдана Весоловського».

Після показу фільму композитора у виконанні визначного українського баритону, Народного артиста України Василя Бокача прозвучали пісні Богдана Весоловського «Бували дні», «Прийде ще час». Пісенний вернісаж прикрасила вишукана співачка з Канади – Стефанія. Глядачі були зачаровані витонченим стилем виконання, оригінальністю репертуару і сердечно дарували свої аплодисменти.

Зі словами вдячності наприкінці зустрічі до гостей звернулася Т.Ю.Бєлофастова, а студенти подарували митцям красиві квіти.