Перемога у І Чемпіонаті з футзалу

IMG 188829 квітня 2015 року
м. Київ, Національний університет фізичного виховання і спорту України

29 квітня 2015 року у великій спортивній залі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулось грандіозне спортивне свято, яким було завершено сезон 2014-2015 рр. у рамках проведення І Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ столиці, у якому жіноча студентська команда, якою опікується головний тренер - Гресь Алла Василівна, посіла почесне ІІІ місце. Наша команда впевнено увійшла до трійці найкращих у першому сезоні і під час нагородження команд дівчата вже вирішували подальші кроки до перемоги у сезоні 2015 - 2016 рр.

На святі були присутні представники Федерації футболу України, представники футбольної Асоціації студентів м. Києва, на чолі із Президентом ФАСК - Місюрою В.Я.; голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки м. Києва - Яцунь О.М.; представники Асоціації ректорів м. Києва; арбітри Національної категорії.

Під час офіційних урочистостей бронзовими медалями та Дипломами ІІІ ступеня були нагороджені гравці та команда Київського університету імені Бориса Грінченка: Колесник Аліна, Ткаченко Світлана, Савченко Марина, Кіфель Анна, Чорновіл Вікторія, Авраменко Дар'я, Макарочкіна Ганна, Ошовська Лідія, Долбіна Тетяна.

За організацію та підтримку І Чемпіонату з футзалу Дипломами ІІІ ступеня були нагороджені: Ректор Університету - Огнев'юк Віктор Олександрович; Проректор з науково - педагогічної та соціально - гуманітарної роботи - Бєлофастова Таїсія Юріївна; Голова Первинної профспілкової організації студентів Університету - Перепельченко Оксана Володимирівна; Директор Гуманітарного інституту Університету - Бондарєва Олена Євгенівна; завідувач Кафедри фізичного виховання - Єретик Анатолій Анатолійович; Головний тренер Збірної футбольної студентської команди Університету - Тупиця Юрій Іванович; Головний тренер жіночої студентської команди - Гресь Алла Василівна.

Під час офіційних урочистостей до всієї спортивної громади з вітальним словом звернулась проректор з науково - педагогічної та соціально-гуманітарної роботи - Бєлофастова Таїсія Юріївна, а у перерві між таймами ексклюзивне, феєричне диво подарували Чемпіони світу зі спортивного бального танцю Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Отже, дорогі грінченківці! Жіноча студентська команда нашого Університету виборола почесне ІІІ місце у І Чемпіонаті з футзалу і принесла переможний Кубок, яким поповнила славетні спортивні перемоги грінченківської громади у сфері фізичної культури та спортивної майстерності! Бажаємо спортсменам - грінченківцям подальших спортивних злетів та перемог