Угода про співробітництво з «Науково-дослідницьким центром «Райан»!

preview 27 04 ryan27 квітня 2015 року
м. Київ

27 квітня 2015 року Київський університет імені Бориса Грінченка підписав Угоду про співпрацю з «Науково-дослідницьким центром «Райан» (м. Чіко, штат Каліфорнія, США). Заснований у 1982 році, Центр активно співпрацює з країнами Східної Європи, приділяючи особливу увагу мовним і соціальним питанням.

Предметом Угоди є співпраця з підготовки висококваліфікованих англо-українських перекладачів та вчителів англійської мови, а також розвиток пошукової, науково-дослідної та творчої діяльності студентів, викладачів та аспірантів. У рамках співробітництва між нашими організаціями будуть проведені семінари з поглибленого вивчення англійської мови, спрямовані на корекцію типових помилок українських студентів, які вивчають англійську мову як іноземну.