Інтерактивна екскурсія «Борис Грінченко у народному мистецтві»

115 травня 2015 року
м. Київ

15 травня 2015 року у рамках Тижня науки відбулась інтерактивна екскурсія «Борис Грінченко у народному мистецтві». Учасниками заходу стали представники Ради молодих вчених Університету та Студентського наукового товариства.

Мета зустрічі – дослідити «Словар української мови» як джерело знань про колоритну народну культуру, адже певні слова, вживані у ХІХ - на початку ХХ століття, нині є архаїчними. Поєднавши зміст словника з експонатами музейних залів, ми потрапляємо у світ україністики, який варто зберігати і досліджувати!

Хочемо подякувати співробітникам відділу науково-освітньої роботи та зв’язків з громадськістю Національного музею українського народного декоративного мистецтва за можливість не лише працювати у експозиції, а і долучитися до практичної частини – екскурсії «Українське народне вбрання».