Підписання Договору про міжнародне співробітництво з Лодзьким університетом (м. Лодзь, Польща)

Lodz15 травня 2015 року
м. Київ

15 травня 2015 року Київський університет імені Бориса Грінченка уклав Договір про міжнародне співробітництво з Лодзьким університетом у Польщі!

Заснований у 1945 році, наразі Лодзький університет – це один із провідних вищих навчальних закладів у Польщі, який нараховує 13 факультетів та пропонує навчання за 70 програмами та 182 спеціальностям. Також Університет пропонує навчання в аспірантурі та більш ніж 90 програм післядипломної освіти, у тому числі отримання диплому МВА та фінансову підтримку за програмою EFS.

У рамках укладеного Договору плануються спільні міжкафедральні наукові проекти, вебінари, академічна мобільність, обмін досвідом за відповідними напрямами та реалізація спільних науково-дослідних проектів.