Київський університет імені Бориса Грінченка – учасник фестивалю міських проектів «PRO місто»

8 129-31 травня 2015 року
м.Київ

29–31 травня 2015 року у Центрі «АККО Інтернешнл» відбувся урбаністичний фестиваль міських проектів «PRO місто».

«PRO місто» - це:

• відкрита платформа для діалогу та взаємодії всіх, хто шукає найкращі ідеї для Києва і хоче втілювати їх у життя;
  • новий формат співпраці громадських активістів, влади, бізнесу, експертів та простих киян для позитивних змін у місті;
  • можливість дізнатися чим займається міська влада та долучитися до проектів міського розвитку;
  • об’єднання на одному майданчику близько сотні учасників – громадських організацій, ініціатив, спільнот, які змінюють Київ і готові ділитися власним досвідом.

Київський університет імені Бориса Грінченка був всебічно та різнопланово представлений на цьому фестивалі. Це було досягнуто завдяки яскравій та ґрунтовній презентації Соціального проекту «З Києвом і для Києва». Від Університету це право було надано проректору з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи – Бєлофастовій Таїсії Юріївні. Рекламний банер та буклети Університету доповнили інформаційне поле щодо діяльності нашого навчального закладу та його внеску в розвиток столиці.

Приємно відзначити, що серед партнерів Департаменту освіти КМДА (серед вищих навчальних закладів) наш Університет посідає перше місце, що є визнанням внеску Київського університету імені Бориса Грінченка в реалізацію соціально-гуманітарних проектів міста Києва.

2.