Фінал ІV сезону «Студентської футбольної Ліги «Динамо»

205 червня 2015 року
м.Київ

5 червня 2015 року на легендарному стадіоні імені Валерія Лобановського феєрично закінчився ІV сезон «Студентської футбольної Ліги «Динамо»» під егідою футбольного клубу «Динамо», Фан-клубу ФК «Динамо» та Студентської профспілкової організації м. Києва.

Вже четвертий рік поспіль Турнір проводиться з метою пропаганди здорового способу життя у студентському середовищі, і вже четвертий рік наш Університет є популяризатором футболу та підвищення рівня спортивної майстерності серед студентів.

За традицією після спортивних урочистостей на стадіоні пролунали славетні світові хіти у виконанні методиста Центру естетичного розвитку та студентки Інституту мистецтв нашого Університету – Ксенії Кірєєвої та Наталії Корнієнко.

Ми пишаємось, що другий рік поспіль поруч із зірковим коментатором офіційних матчів, легендою високого футбольного слова – Олександром Липенком стоїть наш студент Гуманітарного інституту – Олег Самбір у якості ведучого фінальних матчів 2014 – 2015 сезону.

Враховуючи престижність та важливість іміджової складової цього Турніру для студентського футболу, наш Університет є першим по всіх напрямках його проведення. Від самого заснування цього проекту (з 2012 року) ми беремо участь у всіх заходах, які проводяться під егідою Федерації футболу України. Нагадаємо: 2014 рік приніс нашій Збірній студентській футбольній команді – Золотий Кубок столиці під егідою ФАСК; срібло – на стадіоні імені Валерія Лобановського під егідою ФК «Динамо».

Офіційним представником нашої збірної є Первинна Профспілкова Організація студентів нашого Університету.