Участь експертів проекту «Education for Leadership, Intelligence and Talent Encouraging» (ELITE) програми TEMPUS у навчальному візиті до Університету Грінвіч (м. Лондон, Велика Британія)

all 4 (1)08-12 червня 2015 року
м. Лондон, Велика Британія

08 – 12 червня 2015 р. Линьов Костянтин Олександрович (Директор Інституту суспільства) та Міляєва Валерія Робертівна (завідувач НДЛ культури лідерства), експерти проекту «Education for Leadership, Intelligence and Talent Encouraging» (ELITE) програми TEMPUS від Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у навчальному візиті до Університету Грінвіч (м. Лондон, Велика Британія).

У ході візиту було виконано такі завдання:

• ознайомлення з досвідом розвитку лідерства у вищій освіті Великої Британії;
  • проходження курсу «Розвивальний тренінг для лідерів вищої освіти»;
  • отримання інформації щодо досліджень особистісних та організаційних процесів, які зумовлюють становлення лідерів в освіті;
  • ознайомлення з досвідом набуття автономності університетами Європи.

20150609_154004
all_4