«Як тебе не любити, Києве мій»

IMG 735318 червня 2015 року
м. Київ

18 червня 2015 року в Київському міському центрі роботи з жінками Київської міської державної адміністрації відбувся бінарний столичний захід «Велич особистості», у рамках якого була презентована виставка картин Народного аматорського колективу «Флористика», присвячена пам’яті видатного майстра поетичного слова Дмитра Луценка напередодні його 95-річного Ювілею.

У заході брали участь представники Міжнародних благодійних фондів, громадських організацій столиці, жіночого активу та представники ЗМІ.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся син Дмитра Омеляновича Луценка – Сергій Дмитрович Луценко; завідувач сектором образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Наталія Миколаївна Забушко; керівник Народного аматорського колективу «Флористика» Віра Авдєєва.

Участь викладачів і студентів Київського університету імені Бориса Грінченка у столичних заходах стала доброю традицією. Разом з учасниками та відвідувачами виставки вихованці загальноуніверситетської вокальної студії «Натхнення» (під керівництвом Машковської Наталії Вікторівни) Піщана Софія та Іващенко Оксана подарували всім присутнім добре відомі пісні на вірші Дмитра Луценка: «Мамина вишня» та Гімн столиці «Києве мій». У виконанні Володимира Соболя (студента Інституту мистецтв нашого Університету) прозвучала ще одна пісня на вірші Дмитра Луценка «Осіннє золото» (концертмейстер – Наталія Охрименко, викладач вокалу – Емма Макарова). Захід провела Оксана Перепельченко (завідувач НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів).

Виставка працюватиме до 24 серпня 2015 року.