Розпочались вступні випробування

foto124 липня 2015 року
м.Київ, вул. М.Тимошенка, 13-Б

Сьогодні, 24 липня, завершено прийом документів від вступників, які виявили бажання здобувати освіту за другим (магістерським) рівнем та за освітніми програмами спеціаліста. Всього для вступу до магістратури і на спеціаліст подано 1557 заяв. Родзинкою цьогорічного вступу є, так звані, «перехресні» магістратури. Понад 250 осіб з різними бакалаврськими дипломами вирішили спробувати змінити спеціальність щодо подальшого навчання. Такі вступники сьогодні складали додаткове вступне випробування. Більшість вступників впорались із запропонованими завданнями і вже завтра продовжать складати інші вступні випробування – іноземну мову, фахові вступні випробування тощо. Завтра також розпочнуться вступні та творчі випробування і для інших категорій вступників - для молодших спеціалістів та бакалаврів.

Загальна кількість заяв на вступ до Університету (в т.ч. до Університетського коледжу) наближається до 20000!

Прийом документів на базі повної загальної середньої освіти за сертифікатами ЗНО триватиме до 31 липня. Чекаємо на Вас, дорогі вступники!