Відкриття фотовиставки «Шлях до свободи»

DSC0301331 серпня 2015 року
м.Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б

Сьогодні, 31 серпня, відбулося відкриття фотовиставки світлин із зони АТО доцента університету Андрія Сніжка «Шлях до свободи».

На виставці представлено 50 найкращих світлин, які автор привіз із зони АТО - портрети героїв, армійський вишкіл та власне - шлях бойового підрозділу в зоні АТО. Ініціаторами виставки виступили Київська міська державна адміністрація та Київський університет імені Бориса Грінченка.

Подію не оминув своєю увагою голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко. Мер подякував автору виставки за його громадянську позицію, подарував ікону Архистратига Михаїла, супроводжуючи дарунок словами, співзвучними з назвою однієї з робіт «На війні немає атеїстів» та разом з ним перерізав урочисту стрічку.

В свою чергу, ректор Університету Віктор Огнев`юк подякував автору за проявлену сміливість і мужність та вручив автору експозиції почесну відзнаку - медаль Бориса Грінченка за особистий внесок у захист України.