Програма обміну між Чжецзянським університетом та Київським університетом імені Бориса Грінченка

січень - червень 2015 року
Чжецзянський університет (Китай)

Протягом весняного семестру 2015 року чотири студентки Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка навчалися в Чжецзянському університеті (Китай), який є давнім партнером нашого Університету. Учасниці програми обміну вивчали в партнерському ВНЗ китайську філологію. Навчальна програма для наших студентів у Чжецзянському університеті включала чимало наукових дисциплін: усне мовлення, письмо, читання. Це вже другий успішний обмін між нашими учбовими закладами.

"Китай! Яка далека та недосяжна країна...Здавалося б, відвідати її вище реальності. Але тільки не для нас! Відвідати країну, пізнати світ, культуру та ще й вчитися в одному з найкращих університетів країни - досить реальна ціль! Стародавня історія, багата культура, захоплюючі звичаї та традиції, цікава мова і ще багато іншого можна відчути тільки побувавши в Піднебесній. Моє навчання в Китаї - це од ин з незабутніх моментів в моєму житті! Найкращий університет, досвічені викладачі, привітні студенти. Все на найвищому рівні! Окрім величезного багажу знать, я отримала без за перечний досвід, познайомилась із звичаями, традиціями китайців, з мовними особливостями, переконанями та поглядами народу. Китай - дивовижна країна зі своїм унікальним стилем, як ий має побачити кожен!"

Яна Виповська, учасниця програми обміну,

студентка 3-го курсу Гуманітарного інституту