Гостьова лекція доктора філософії Словацького університету Костянтина Філософа (м. Нітрі) Мартіна Сапайя

9 вересня 2015 року
м. Київ

9 вересня 2015 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася зустріч студентів спеціальності "Інформатика*" Інституту суспільства з доктором філософії Словацького університету Костянтина Філософа (м. Нітрі) Мартіном Сапай. Студенти прослухали цікаву лекцію про особливості створення стереозображення, розглянули типи 3d окулярів (активні і пасивні), а також, отримали практичні навики створення стереозображеннь із звичайних фотографій, використовуючи спеціальні програмні засоби.

Відгуки студентів:

Павло:

Лекція була проведена на високому рівні. Я зацікавився 3D технологіями і буду детальніше вивчати дану тематику. На жаль, було замало часу, виділеного на ознайомлення з 3D графікою. Хотілося обговорити більшу кількість питань.

Аня

Лекція була дуже цікавою, а головне - пізнавальною. Особливо сподобалось те, що лекція звучала англійською мовою. Такі лекції мають, на мою думку, подвійний ефект. Найбільш цікавим було застосування знань лекції на практиці, тобто демонстрація доповідачем фото з 3Д ефектом. А також, не менш важливим і, мабуть, найбільш цікавим було те, що ми мали змогу спробувати створити таке зображення. Було б чудово, якби такі лекції практикувались у нашому університеті й надалі.

Олександр

Мені сподобався формат лекції, але час, на жаль, пролетів дуже швидко. Було цікаво дізнатися нову інформацію про 3D графіку. Викладач доступно розповідав і нам все було зрозуміло, навіть не зважаючи на те, що лекція прочитана англійською мовою. Найбільш цікавим, на мою думку, було те, що ми спробували самостійно створити 3D-картинку.