Напередодні Дня захисника України Київська міська державна адміністрація нагородила киян-освітян: учасників АТО

13 жовтня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка 13-Б

Сьогодні, 13 жовтня 2015 року, у концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулось урочисте нагородження столичних освітян, які повернулися із зони антитерористичної операції. Ці урочистості присвячені Дню захисника України.

Під час заходу заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко подякувала героям за мужність і патріотизм, відданість інтересам держави та українському народові. Ганна Вікторівна вручила державні нагороди та муніципальну відзнаку – медаль «Честь. Слава. Держава», яка затверджена рішенням Київської міської ради і була вручена вперше. Сьогодні медаллю було нагороджено 32 бійці.

Серед почесних гостей на заході були присутні Фіданян Олена Григорівна – директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Огнев`юк Віктор Олександрович – ректор Київського університету імені Бориса Грінченка.

Концертна програма допомогла створити святковий настрій.