Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»

h2HYeuVl4Kk

20 - 22 жовтня 2015 року
м. Київ

З 20 по 22 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті», в якому взяв участь і наш Університет.

Організовує і проводить форум компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук.

Виставка представила 77 провідних вищих навчальних закладів, наукових установ; 22 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій; 98 професійно-технічних навчальних закладів і навчально-методичних центрів; 24 виробники та дистриб’ютори сучасних засобів навчання, проекти, програми та рішення для галузі освіти, видавництва, освітні портали; 357 вищих навчальних закладів післядипломної та неперервної освіти, обласних і міських управлінь (департаментів) освітою, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів на колективних стендах регіонів України.

За результатами участі у виставці Університет отримав І місце в номінації«Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України» та І місце в номінації «Інновації у розвитку науково-дослідної співпраці з міжнародними науковими спільнотами, установами та закордонними закладами освіти».

h2HYeuVl4Kk
io3C4Q7vfBo