Всеукраїнська музична олімпіада «Голос Країни – 2015»

preview 01 11 golos krainy

1 листопада 2015 року
м. Київ

1 листопада 2015 року у концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась непересічна подія року – Всеукраїнська музична олімпіада «Голос Країни – 2015», Генеральним партнером якої є наш Університет.

Серед учасників олімпіади були грінченківці. Вибороти почесне призове місце було не просто, адже за нього змагалися кращі із найкращих – майже сто мистецьких шкіл України. До уваги журі було представлено понад 300 конкурсних номерів.

На олімпіаді були такі номінації: академічний, естрадний, джазовий вокал, народний спів, вокальні дуети, інструментальний жанр. Серед учасників – конкурсанти від 6 до 25+ років. Вже пізно ввечері, під час телевізійної зйомки, були оголошені переможці.

Від нашого Університету ними стали:

- Дипломанти – «Академічний вокал» - тріо «Лілея» у складі: Карпенко Катерина, Алексеєва Поліна, Ситник Яна (керівник – викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Киричук Тетяна Михайлівна);

- Лауреат І Премії – «Естрадний вокал» - Зикова Анастасія (керівник загальноуніверситетської вокальної студії «Натхнення» - Машковська Наталія Вікторівна);

- Лауреат ІІ Премії – «Джазовий вокал» - Локтіонова Олександра (керівник – викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Ланіна Тетяна Олександрівна);

- Лауреати І Премії – «Малі вокальні ансамблі» - Лукава Дарина та Марковська Катерина (керівник – старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Макарова Емма Вікторівна);

- Лауреат І Премії – «Інструментальний жанр» – Ришкова Віра (керівник – викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Сахарова Лідія Олександрівна) - володар спеціального призу від магазину «In-Jazz» - їй була подарована гітара;

Почесне срібне ІІ місце Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни-2015» – у загальнокомандному змаганні серед учбових закладів України посів Київський університет імені Бориса Грінченка.

Конкурсанти-грінченківці продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та сценічної культури, високо піднесли творчий імідж нашого Університету на всеукраїнському рівні.

kubok