Посольський прийом «Перед Різдвом» у Київському університеті імені Бориса Грінченка

5 грудня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

5 грудня 2015 року в рамках Грінченківської декади в Київському університеті імені Бориса Грінченка пройшов Посольський прийом «Перед Різдвом», до якого приєдналися представники посольств Данії (пані Каріна Мюллер, начальник культурного відділу) та Сполучених Штатів Америки (пані Емі Мікірц з дітьми Йонасем та Августом).

Гостям були запропоновані цікаві майстер-класи, які презентували усі структурні підрозділи Університету: «Українська світлиця» (Університетський коледж); «Шаховий турнір», «Писанкарство», «Книга власноруч» (Гуманітарний інститут); «Вчимося розмовляти українською», «Співаємо українські народні пісні», «Граємо в українські народні ігри» (Інститут післядипломної педагогічної освіти); «Керамічна ліпка» (Інститут суспільства); «Лялька-мотанка», «Холодний батік», «Танцюємо українські народні танці» (Інститут мистецтв) та «Світ орігамі» (Педагогічний інститут), «Психологічний арт-майданчик» (Інститут людини).

Особливо приємно, що серед гостей було багато маленьких грінченківців – дітей та онуків співробітників. Вони дуже активно і натхненно співали, танцювали, малювали, ліпили із глини, раділи та зігрівали своїми щирими посмішками всіх оточуючих.

Святкову атмосферу створив Камерний оркестр Інституту мистецтв (художній керівник В.В. Касьянов) та тріо бандуристів «Лілея».

Під час заходу відбувся благодійний ярмарок, на якому були представлені творчі роботи грінченківців, а також учнів ЗОШ № 187 м.Києва. На зібрані кошти до Дня Святого Миколая будуть придбані подарунки для вихованців спеціалізованої школи-інтернату №8 для дітей із особливими потребами.

Щиро вдячні всім учасникам, які створили святкову, творчу і родинну атмосферу, а також гостям, що завітали на гостини до Київського університету імені Бориса Грінченка!

4.