Осінній семестр у Вільнюському університеті

Osinnii semestr u Vilniuskomu universyteti 2вересень 2015 року - січень 2016 року
м. Вільнюс, Литва

Міжнародна діяльність Київського Університету імені Бориса Грінченка спрямована на пошук та створення нових академічних можливостей для додаткового наукового зростання його студентів та працівників. Розвиток мобільності є однією з важливих ланок міжнародної діяльності нашого Університету, що надає змогу викладачам і студентам покращувати рівень своїх знань, удосконалювати свої здібності та рівень володіння іноземною мовою, дізнаватись про нові технології навчання та викладання, знайомитись з культурою та історією інших країн, розширювати свій кругозір.

Завдяки спільній співпраці з Вільнюським Університетом (Литва) студенти Гуманітарного інституту: Карпусь Тетяна та Жильцов Максим змогли провести осінній семестр навчання у наших партнерів.

Тетяна Карпусь розказує подробиці навчання у Прибалтиці:

«Коли ти першокурсник, ти в захваті від обраного університету, бо студентське життя лише починається. Коли ти студент за обміном, твоїм враженням не має кінця, адже за кордоном студентське життя має зовсім інше забарвлення. Перебування в гуртожитку та спілкування з іноземцями – це круто, але не варто забувати про найголовніший аспект – про саме навчання.

Заснований у 1579 році, Вільнюський університет налічує 22 тисячі студентів та більш ніж 1 300 викладачів. Враховуючи те, що усе населення Вільнюсу — 300 тисяч, це місто й справді можна назвати студентським. Головна будівля університету вражає своєю красою та історією. Не варто й казати про могутню технічну базу, чотири бібліотеки, музей та капличку на території. Взагалі, навчатись в історичному центрі — це дивовижно! Коли йдеш на навчання цими вулицями, площами, скверами, парками, пронизаними історією, подіями та особистостями — відчуваєш себе якоюсь частиною цього вихору . І на пари ходити хочеться, і вчитись цікавіше, і час летить непомітно. Вже місяць, як я поїхала навчатись за кордон. І безсумнівно, порадити можу тільки одне: якщо коли-небудь вам випаде можливість навчатись за обміном — не майте жодних сумнівів. Використайте цю перспективу на всі сто!»

Наш Університет продовжує співпрацювати з Вільнюським університетом, на весняний семестр за обміном від Інституту суспільства поїдуть навчатися студенти-філософи: Семен Жаворонков та Анастасія Авраменко.

Осінній семестр у Вільнюському університеті