Cвято вокального мистецтва «BELCANTO»

Cвято вокального мистецтва «BELCANTO»21 квітня 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

21 квітня 2016 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулось Cвято вокального мистецтва «BELCANTO» у супроводі всесвітньовідомого Національного академічного оркестру народних інструментів України.

Цей культурно-мистецький проект ініційований професором кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв, народним артистом України Фемій Мустафаєвим при підтримці Університету Грінченка та реалізований спільними зусиллями студентів та викладачів кафедри академічного та естрадного вокалу нашого Університету та Національного академічного оркестру народних інструментів України під керівництвом лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, народного артиста України, професора Віктора Гуцала.

Артисти подарували слухачам справжнє свято високого мистецтва. Зі сцени звучали твори: Р. Леонкавалло, Дж. Россіні, Ш. Гуно, М. Лисенка, С. Гулак-Артемовського, К. Данькевича, В. ді Кьяра, Дж. Пуччіні, В.А. Моцарта, Л. Деліба, Ж. Бізе, Дж. Верді, Е. ді Капуа та М. Вербицького. Виконували шедеври української та європейської опери студенти, викладачі кафедри академічного та естрадного вокалу, Зведений хор Інституту мистецтв Університету Грінченка.

Cвято вокального мистецтва «BELCANTO»