Вітаємо переможницю Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія»!20-22 квітня 2017 року
Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського

20-22 квітня на базі Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» відбувся  ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія».

За результатами виконання конкурсних завдань Олімпіади у двох турах диплом ІІІ ступеня здобула Шевченко Віталія, студентка 3 курсу Інституту людини.

Вітаємо переможницю та її наукового керівника Ткачишину Оксану Романівну, кандидата психологічних наук, старшого викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Автор: Папушняк Ю.В.

Вітаємо переможницю Всеукраїнської студентс...