Еразмус+ з Університетом Фоджа (Італія)

вересень-грудень 2017 року
Університет Фоджа (Італія)

Університет Грінченка сприяє академічній мобільності усіх учасників освітнього процесу. Міжнародна діяльність закладу спрямована на пошук та створення нових академічних можливостей для наукового та професійного зростання викладачів та студентів. Наш Університет є учасником освітньої програми Європейської Союзу Еразмус+. Завдяки такій співпраці студенти-грінченківці мають змогу навчатися у зарубіжних країнах за програмами обмінів.

Вже вдруге наш Університет запускає програму обміну з Університетом Фоджа (Італія). Цього разу за окремим проектом на навчання MUSA поїхала студента Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Слюсар Анастасія.

На весняний семестр запланована академічна мобільність ще для п’ятьох студентів нашого Університету (деталі за посиланням).

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

Еразмус+ з Університетом Фоджа (Італія)