Покладання квітів до пам'ятника Борису Грінченку

Пам'ятник Борису ГрінченкуБорис Дмитрович Грінченко – справжній патріот України, громадський діяч, письменник та педагог, ім’я якого з гордістю носить наш Університет.  Напередодні Всеукраїнського свята – Дня Знань – в грінченківській родині було започатковано нову традицію – покладання квітів до відкритого 22 серпня 2011 р., з нагоди 20-річчя Незалежності України, пам’ятника Борису Дмитровичу Грінченку.

31 серпня 2011 р. студенти-першокурсники, представники професорсько-викладацького колективу, адміністрація Університету, урочисті та натхненно-схвильовані, з букетами квітів зібралися для вшанування пам'яті великої людини – Бориса Дмитровича Грінченка. До присутніх зі словами привітання та побажання нести гордо ім’я грінченківців звернувся ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України – Віктор Олександрович Огнев’юк.