21 листопада 2019 року

«Україна – в цьому слові для мене все!»

Борис Грінченко

Сьогодні наша Держава відзначає День Гідності та Свободи. На всіх етапах становлення державності найголовнішим показником моральності людей є ставлення до країни, у якій вони живуть, до традицій та звичаїв, духовних та культурних надбань.

Для України надзвичайно важливі інтелектуальні, моральні, духовно-вольові риси кожного з нас. Студенти-грінченківці були активними учасниками студентського Майдану 2013 року. 30 листопада 2013 року позиція ректорату нашого Університету щодо неприпустимості приниження людської гідності в Україні була широко висвітлена у соцмережах та ЗМІ. Сьогодні у структурних підрозділах Університету згадуємо ці події, говоримо про гідність та участь у розбудові України.

«…Все, чим тіло й дух багатий, -

За одно ми мусим дати:

Щоб ізнов народом стати!»

Борис Грінченко

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів