Результати конкурсу в рамках програми Еразмус+ в Університеті Острава (Чехія)

26 листопада 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання за програмою Еразмус+ в Університеті Острава (Чехія) на весняний семестр 2019-2020 н. р.

На розгляд Конкурсної комісії надійшли документи від шести студентів спеціальності «Соціальна робота» з Інституту людини нашого Університету.

З урахуванням рейтингу успішності, знання іноземної мови, наукових здобутків, участі у громадських та соціальних заходах Університету рекомендувати для навчання за програмою академічної мобільності Еразмус+ в Університеті Острава (Чехія) в межах шести наданих місць на весняний семестр 2019/2020 навчального року наступних студентів Університету:

1. Аліну Зінченко, студентку другого (магістерського) рівня (1 курс), спеціальність «Соціальна робота», Інститут людини.

2. Тетяну Жидченко, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Соціальна робота», Інститут людини.

3. Марію Боборіко, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Соціальна робота», Інститут людини.

На навчальний рік 2020/2021 Конкурсна комісія Університету рекомендує наступних студентів:

1. Ліну Тарасову, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Соціальна робота», Інститут людини.

2. Катерину Бердичевську, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Соціальна робота», Інститут людини.

3. Антоніну Денисову, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Соціальна робота», Інститут людини.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти