Конференція студентів Університету!

28 листопада 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

28 листопада 2019 року у конференц-залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася Конференція студентів Університету. Вищим органом студентського самоврядування Університету є саме Конференція студентів.

На заході було розглянуто наступні питання:

• звіт Ангеліни Івашкевич, президентки Студентського парламенту про роботу в 2018-2019 навчального року та його оцінка;
  • презентація виборчих програм кандидатів у президенти Студентського парламенту та їх обговорення;
  • інформування щодо проведення прямих таємних виборів до органів студентського самоврядування Університету Грінченка;
  • затвердження річного бюджету (кошторису) на діяльність органів студентського самоврядування Університету Грінченка.

Оцінка звіту Ангеліни Івашкевич відбувалася прямим таємним волевиявленням. Зі 110 заповнених бюлетенів присутніми делегатами на Конференції – виявлено 107 із задовільною оцінкою. Це означає, що можна впевнено привітати Ангеліну з визнанням задовільної роботи Студентського парламенту 2018-2019 навчального року!

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Конференція студентів Університету!