Університет Грінченка отримав доступ до колекції журналів видавництва Wiley!

02 01 wiley

1 лютого 2020 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

З 1 лютого по 30 квітня 2020 року Університету Грінченка разом з 50 українськими університетами та науковими установами відкрито тестовий доступ до престижної колекції журналів видавництва Wiley.
Wiley Full Journal Collection включає понад 1500 назв авторитетних журналів з архівом видань за понад 20 років – з 1997 по 2020 роки. За тематичним спрямуванням колекція охоплює всі предметні напрями сучасної науки.
Доступ до платформи можна отримати з будь-якого комп’ютера та через Wi-Fi мережі на території Університету за посиланнями Wiley Online Library https://onlinelibrary.wiley. com/
За консультацією щодо використання ресурсу прохання звертатися до співробітників бібліотеки:
Литвинова Анастасія Володимирівна, завідувач відділу бібліотеки, тел. 485-21-99; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Матеріали надано Бібліотекою Київського університету імені Бориса Грінченка