Пам'яті Героїв Небесної Сотні

Київський університет імені Бориса Грінченка

В Київському університеті імені Бориса Грінченка розпочався тиждень, присвячений революції Гідності та Патріотизму (до Дня пам'яті Героїв Небесної сотні).

Герої Небесної Сотні назавжди змінили Україну і самих українців, підняли національний і патріотичний дух. 18 лютого 2014 року відбулися масові розстріли учасників Євромайдану. Тоді у "чорний вівторок" загинуло 23 патріоти України. Сотні людей були поранені. Кожен Герой Небесної сотні здійснив подвиг та віддав найцінніше – своє життя заради нової України. Тепер ми називаємо їх ангелами, які "тримають українське небо". Студенти спеціальності" Музичне мистецтво" (Сольний пів) пам‘ятають драматичні події та розділяють біль утрати патріотів разом з усіма українцями.

Муз. Сергія Нікітіна, сл. Віталія Коротича "Останнє прохання старого лірика", виконують лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів вокального мистецтва, вокальний колектив «Face2face» (художній керівник Т. Ланіна).

Соліст - учасник багатьох телевізійних проектів, переможець найпопулярніших Міжнародних конкурсів О. Балабанов. (педагог з вокалу А. Ваха).

Матеріали надано Інститутом мистецтв