Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Українська мова, література (з методикою їх викладання)»

26 березня 2020 року
м. Умань

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Українська мова, література (з методикою їх викладання)», який проводився в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, диплом ІІІ ступеня отримала Шекетера Ольга Віталіївна, студентка ІІІ курсу спеціальності «Українська мова та література» Інституту філології.

Вітаємо переможницю та наукового керівника – Дружененко Раїсу Сергіївну, кандидатку педагогічних наук, доцентку кафедри української мови Інституту філології.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу

03 26 peremozhnycia01