Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Спеціальна освіта» (за нозологіями)»!

26 березня 2020 року
м. Київ

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Спеціальна освіта» (за нозологіями)», який проводився у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, диплом ІІІ ступеня отримала Іванкевич Ірина Андріївна, випускниця спеціальності «Спеціальна освіта (логопедія)» Інституту людини.

Вітаємо переможницю та наукового керівника – Бабич Наталію Миколаївну, кандидатку педагогічних наук, старшу викладачку кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Інституту людини.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу

ivankevych