Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта»!

27 березня 2020 року
м. Вінниця

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта», який проводився у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, диплом ІІІ ступеня отримав Широков Денис Леонідович, студент І курсу (скорочена програма підготовки) спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту.

Вітаємо переможця та наукового керівника – Мієр Тетяну Іванівну, докторку педагогічних наук, професорку кафедри початкової освіти Педагогічного інституту.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу

preview 03 27 shyrokov