Нарада з редколегіями щодо роботи з OJS

31 березня 2020 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

31 березня 2020 року Бібліотекою Університету була організована онлайн-зустріч із членами редколегій наукових періодичних видань Університету.

Засідання було присвячено роботі з сайтами видань на Open Journal System. З порядком денним наради звернулася до учасників директор бібліотеки Тетяна Опришко. Провідний бібліограф Сніжана Гузенко звернула увагу на типові помилки при заповненні метаданих статей на сайті, а також розміщенні Reference. Відповідальний секретар журналу «Кібербезпека: освіта, наука, техніка» Павло Складанний поділився досвідом виявлення та усунення помилок під час обрахунку цитувань лічильниками на сайті видання Plum X та Dimension,  а також передачі даних в бази OUCI та ін. Молодший  науковий співробітник бібліотеки Галина Тимофєєва поінформувала про процедуру подачі заявки до Index Copernicus. Заступник завідувача НДЛ інформатизації освіти Богдан Грицеляк  надав консультації щодо роботи з оновленими версіями OJS. Професор Роман Козлов, заступник головного редактора журналу «Синопсис: текст, контекст, медіа» завершив нараду перспективами входження в Scopus, поділившись інформацією про експертну оцінку поданої заявки. Колеги з різних редколегій мали можливість поставити запитання до доповідачів та обмінятися думками. Всі учасники відзначали важливість та необхідність збиратися разом для вирішення робочих питань. Підсумувала онлайн-засідання проректор з наукової роботи Наталія Віннікова відзначивши продуктивну роботу редколегій та побажавши майбутніх досягнень.

За результатами проведеної наради складено план заходів на наступний місяць. В травні планується проведення наступного засідання.

Матеріали надано Бібліотекою Університету

Нарада з редколегіями щодо роботи з OJS