Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»!

01 квітня 2020 року
м.Київ

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування», який проводився у Київському національному торговельно-економічному університеті, диплом ІІ ступеня отримав Коробов Денис Володимирович, студент V курсу  спеціальності «Публічне управління та адміністрування (Державне управління)» Факультету інформаційних технологій та управління.

Вітаємо переможця та наукового керівника – Павлюка Валерія Валерійовича, кандидата наук з державного управління, доцента, доцента кафедри управління Факультету інформаційних технологій та управління.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу

04 01 korobov