Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта»!

09 квітня 2020 року
м. Бердянськ

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта», який проводився у Бердянському державному педагогічному університеті, диплом ІІ ступеня отримала Лазаренко Валерія Валентинівна, студентка ІV курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту.

Вітаємо переможницю та наукового керівника – Літіченко Олену Дмитрівну, кандидатку педагогічних наук, викладачку кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу