Вітаємо переможниць ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки»!

10 квітня 2020 року
м. Дрогобич

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки», який проводився у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, диплом І ступеня отримали Чуба Дарина Андріївна та Поруцька Марина Ігорівна, студентки ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту.

Вітаємо переможниць та наукового керівника – Куземко Лесю Валентинівну, кандидатку педагогічних наук, доцентку кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу