Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія»!

14 квітня 2020 року
м. Кропивницький

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія», який проводився у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, диплом ІІІ ступеня отримала Сарапина Анастасія Іванівна, студентка V курсу спеціальності «Історія та археологія» Історико-філософського факультету.

Вітаємо переможницю та наукового керівника – Саган Галину Василівну, докторку історичних наук, професорку, професорку кафедри всесвітньої історії Історико-філософського факультету.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу