Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта»!

15 квітня 2020 року
м. Харків

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта», який проводився в Українській інженерно-педагогічній академії, диплом ІІ ступеня отримала Шпильова Лілія Анатоліївна, студентка V курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Інституту мистецтв.

Вітаємо переможницю та наукового керівника – Олексюк Ольгу Миколаївну, докторку педагогічних наук, професорку, завідувачку кафедри музикознавства та музичної освіти Інституту мистецтв.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу