Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Філософія»!

21 квітня 2020 року
м. Київ

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Філософія», який проводився у Національному університеті біоресурсів і природокористування України, диплом ІІ ступеня отримала Довга Крістіна Русланівна, студентка ІІ курсу спеціальності «Логопедія» Інституту людини.

Вітаємо переможницю та наукового керівника – Хрипко Світлану Анатоліївну, кандидатку філософських наук, доцентку, доцентку кафедри філософії Історико-філософського факультету.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу