Вітаємо переможниць ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Журналістика»!

22 квітня 2020 року
м. Київ

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Журналістика», який проводився у Київському університеті імені Бориса Грінченка, диплом І ступеня отримала Широкова Ірина Андріївна, студентка ІV курсу спеціальності «Журналістика (видавнича справа та редагування)» Інституту журналістики; диплом ІІІ ступеня отримала Татарчук Дар’я Олександрівна, студентка ІІ курсу спеціальності «Журналістика» Інституту журналістики.

Вітаємо переможниць та їх наукових керівників: Масімову Ларису Гагіківну, кандидатку наук із соціальних комунікацій, доцентку, завідувачку кафедри видавничої справи Інституту журналістики, Росінську Олену Анатоліївну, кандидатку філологічних наук, доцентку, доцентку кафедри журналістики та нових медіа, заступницю директора з науково-методичної та навчальної роботи Інституту журналістики.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу