Вітаємо переможниць ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження»!

24 квітня 2020 року
м. Херсон

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження», який проводився в Херсонському державному університеті, дипломи ІІ ступеня отримали: Бречко Анастасія Олексіївна, студентка ІV курсу спеціальності «Українська мова та література» Інституту філології та Виливченко Ілона Вікторівна, студентка ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту.

Вітаємо переможниць та наукових керівників: Саєвич Ірину Георгіївну, кандидатку філологічних наук, доцентку, доцентку кафедри української мови Інституту філології; Музику Олену Оксентівну, кандидатку психологічних наук, доцентку, доцентку кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу