Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Загальна та соціальна психології»!

24 квітня 2020 року
м. Херсон

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Загальна та соціальна психології», який проводився в Херсонському державному університеті, диплом І ступеня отримала Шинкарьова Любов Володимирівна, студентка V курсу спеціальності «Психологія (Екстремальна та кризова психологія)» Інституту людини.

Вітаємо переможницю та наукового керівника – Циганчук Тетяну Володимирівну, кандидатку психологічних наук, доцентку кафедри практичної психології Інституту людини.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу