Звіт про гостьову лекцію

21 травня 2020 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

21 травня 2020 року о 13.00 (за київським часом) на Історико-філософському факультеті Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася гостьова відео-лекція dr hab. Błażej Brzostek «Архітектура Варшави на тлі інших столиць Східного блоку у 1960-1970-ті роки». Це третя лекція із циклу (9 лекцій) Національного Інституту архітектури та урбаністики у Варшаві.

У лекції взяли участь студенти та викладачі Історико-філософського факультету напряму «Історична урбаністика», «Європейська регіоналістика» та «Філософія»

Після лекції відбулася цікава дискусія, студенти і викладачі долучилися до обговорення.

До лекції долучилися також пані Катажина Калиновська, консультант з фінансування європроєктів та Софія Азовцева, адміністратор проєкту ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні.

Щиро дякуємо пані Еві Матушек-Загаті керівнику сектору з питань науково-освітньої співпраці Посольства Республіки Польща за допомогу в організації лекції та всім учасникам.

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

Звіт про гостьову лекцію