Перемога у конкурсі Еразмус+ КА203

20 серпня 2020 року
Європейська комісія

Вітаємо колектив кафедри управління та кафедри фінансів та економіки (Штепа О.В., Краус К.М., Краус Н.М.) Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка з перемогою у конкурсі проєктів Еразмус+ КА203 «Стратегічне партнерство»!

Наш Університет у консорціумі з європейськими університетами протягом трьох років буде реалізовувати проєкт «Teaching Digital Entrepreneurship».

Метою проєкту є:

• заповнити прогалину між знаннями, що надаються освітніми навчальними програмами та необхідними компетенціями (як окремих осіб так і організацій) для успішного започаткування і ведення підприємницької діяльності у цифровому світі;
  • розвивати та удосконалювати компетенції науково-педагогічних працівників та студентів у сфері цифрового підприємництва.

Планові результати від реалізації проєкту стосуються трьох ключових питань:

• Яким чином організувати ефективний процес навчання цифровому підприємництву в умовах постійного розвитку технологій?
  • Як забезпечити постійне оновлення змісту освітньої навчальної програми для викладання основ цифрового підприємництва?
  • Які засоби та методи використовувати для забезпечення найкращого засвоєння актуального матеріалу?

Аплікант:

• Краківський економічний університет, Польща (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Poland)

Партнери:

• Університет Хаєн, Іспанія (Universidad de Jaén, Spain);
  • Університет Фоджа, Італія (Università degli Studi di Foggia, Italy);
  • Неополітанський університет, Італія (Università degli Studi di Napoli "Parthenope", Italy);
  • Університет Салерно, Італія (Università degli Studi di Salerno, Italy);
  • Віденський економічний університет, Австрія (Wirtschaftsuniversität Wien, Austria).

Бажаємо команді проєкту успіхів та подальших наукових звершень!