Результати конкурсу за програмою академічної мобільності Еразмус+ з Європейським гуманітарним університетом (Литва)

03 листопада 2020 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання за програмою кредитної мобільності у Європейському гуманітарному університеті (Литва) на весняний семестр 2020-2021 н. р.

На розгляд Конкурсної комісії надійшли документи від 7 студентів з трьох структурних підрозділів Університету.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах одного наданого місця студентку:

1. Надію Матківську, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Міжнародне право»,  Факультет права та міжнародних відносин.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти